Analytická pozícia v oblasti fakturácie (Ref. č.: 1-26-30468/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Máte ekonomické vzdelanie, baví Vás účtovníctvo, fakturácia ale obávate sa stereotypu? Ak sa chcete venovať komplexnej ekonomickej agende tak je tu ponuka práve pre Vás!

- Kontrolovanie a spravovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Schvaľovanie faktúr, objednávok a platieb
- Riešenie chýb, nezhodností a nesúladov vo faktúrach a objednávkach
- Práca v internom systéme spoločnosti
- Spracovávanie a kontrola dobropisov
- Vypracovávanie reportov na pravidelnej báze
- Každodenná práca s MS Excel

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Aktívna znalosť anglického jazyka (B2) so slovnou zásobou v oblasti fakturácie, pretože o faktúrach budeš komunikovať so zahraničnými spoločnosťami
- Výborná znalosť MS Office
- Ročná skúsenosť v oblasti fakturácie a účtovníctva
- Výborné komunikačné schopnosti
- Orientácia na detail

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3439842   Dátum zverejnenia: 4.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)