Bavia ťa dane? naštartuj kariéru v oblasti daní!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Odborníkov na dane je málo, tak využi možnosť naštartovať svoju kariéru! Baví Ťa svet daní, čísel a rád by si sa v tejto oblasti ďalej vzdelával? Máš možnosť pripravovať kalkulácie pre dcérske spoločnosti a analyzovať lokálnych daňových zamestnancov. Pri auditoch budeš dôležitý suport pre audítorov. Naučíš sa aj ako pripravovať interné zmluvy.

Tvojou náplňou práce bude:
- Príprava kalkulácií za licenčné poplatky dcérskych spoločností
- Analýza stavu po spätnej väzbe od lokálnych daňových zamestnancov spoločnosti
- Príprava vnútropodnikových zmlúv pre interné účely
- Podpora v prípadoch daňových auditov
- Komunikácia a kooperácia s inými oddeleniam
- Účtovanie medzinárodných daní

Požadujeme

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Máš ukončenú VŠ (dane, právo, manažment) a prehľad v oblasti daní
- Nadobudol si skúsenosť s daňami počas stáže alebo si s nimi pracoval
- Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2 pri práci s daňami prípadne účtovníctvom
- Si komunikatívny a nebojíš sa riešiť problém

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN / dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3425492  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)