Výrobný pracovník na 2 zmeny - mzda až do 950 eur !

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
790 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pracujete vo dne, v noci, počas víkedov aj vo sviatky? Nemáte čas na rodinu a zarábate málo? Už nemusíte. Aj práca OPERÁTORA VO VÝROBE môže byť dobre ohodnotená. Počas týždňa zarábate a cez víkendy si užívate voľno a môžete sa venovať rodine.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Práca s alternátormi vo výrobe - demontáž
- Práca s čiastiacimi prostriedkami a jednoduchými zariadeniami
- Testovanie fuknčnosti výrobkov

Pracovná doba: Pondelok-Piatok
2 ZMENY - ranné a poobedné

Požadujeme

Úspešný kandidát/kandidatátka je:

- Manuálne zručný a fyzicky zdatný
- Schopný pracovať v stoji
- Zodpovedný a spoľahlivý

UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEPOSKYTUJEME - potrebné zabezpečiť si samostatne

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé benefity:

- Bonus za odporučenie nového zamestnanca
- Možnosť parkovania v stráženom areáli
- Zabezpečený pitný režim
- Podnikové večierky a rôzne aktivity

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ID: 3424652  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)