Obchodný zástupca - stavebníctvo

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pracuj pre stavebnú spoločnosť, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a má za sebou veľa úspešných projektov.

Ak sa nebojíš akvizície, v stavebníctve sa cítiš ako doma, tak si pošli svoj životopis a pracuj ako OBCHODNÝ ZÁSTUPCA.

Pracovná náplň:

- akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci Slovenska
- obchodné stretnutia s klientmi
- marketingové aktivity, prezentovanie a propagácia portfólia spoločnosti
- analýza a monitorovanie trhu, sledovanie trendov na trh
- zodpovednosť za obchodné ciele a plány

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ/ VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva výhodou
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Skúsenosti v oblasti stavebníctva, verejného obstarávania
- Znalosť trhu v oblasti stavebníctva
- Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka:
- služobné auto
- mobil
- notebook
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- príjemná rodinná atmosféra

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 3424648  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)