Špecialista v logistike

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1350 - 1450 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máš Excel v malíčku a navyše ťa to aj baví? Vyžívaš sa v práci s veľkým množstvom dát? Čítaj ďalej!
Ak ste technicky orientovaný a chceli by ste nazrieť do sveta logistiky táto pozícia Vám umožní spracovávať veľké množstvá dát z logistiky a tak získať prehľad o tom ako to na tomto oddelení funguje.

Náplň práce:
- Sledovanie transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
- Zisťovanie príčin vzniknutých problémov a ich riešenie
- Vytváranie reportov a každodenná práca s dátami
- Riešenie odchýlok hodnôt faktúr alebo kreditných poukážok a výkonov kontrol systému

Požadujeme

- Komunikatívna úroveň anglického jazyka- B2
- Pokročilá úroveň MS Excel- skúsenosť s VBA výhodou
- Predošlá skúsenosť so spracovávaním veľkého množstva dát a s prácou v databázach
- Technicky orientovaný typ

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Home Office
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3423960  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350 - 1450 € (+ prípadné ďalšie odmeny)