Pozor absolventi - hľadáme servisného inžiniera

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Nemáš ešte dostatok skúseností? Hľadáš príležitosť kde môžeš naštartovať svoju kariéru? Baví ťa zlepšovať procesy?
Ak áno čítajte ďalej.

Pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive aktuálne obsadzujeme pozíciu SERVISNÉHO INŽINIERA - zlepšovanie procesov

50% práca v kancelárii, 50% práca priamo s technológiami vo výrobe.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Zavádzanie nových technológií do výroby podľa požiadaviek materskej spoločnosti
- Vyhľadávanie dodávateľov technológií na Slovensku ale aj v zahraničí (prostredníctvom katalógov, internetu, a i.)
- Komunikácia s dodávateľmi
- Zapájanie a oživovanie nových technológií vo výrobe
- Zlepšovanie procesov, zefektívnenie a skvalitnenie výroby, znižovanie prestojov, zvyšovanie kvality
- Pravidelná komunikácia s kolegami na Slovensku ale aj vo Francúzsku
- Spolupráca so zmenovými technikmi údržby
- Spolupodielanie sa na príprave rozpočtov, analýz, cenových ponúk jednotlivých technológií a procesov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika, mechanika, automatizácia, robotia, a pod.)
- Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou, §21
- Pracovné skúsenosti v oblasti údržby výrobných zariadení (Elektronika a mechanika)
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť programovania robotizovaných zariadení veľkou výhodou

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3421229  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)