Baví ťa administratíva? Buď súčasťou supply chain oddelenia.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1250 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak máš chuť pracovať v logistike, tak práve tu môžeš začať naberať skúsenosti! Budeš pracovať v systéme SAP a taktiež v systéme Oracle.

Ako súčasť supply chain oddelenia budeš na tejto administratívnej pozícii dohliadať na cenu transportu, kontrolovať plán transportu a budeš zodpovedný za správnosť údajov a teda, či sú všetky čísla/údaje na svojom mieste. Samozrejme, tvojim pracovným jazykom bude angličtina.

Tvojou náplňou práce bude:

- Kontrolovať transport pre celú Európu
- Sledovanie limitov nosnosti nákladnej dopravy
- Dohliadať na objednávky v transportnom systéme TMS
- Práca v programe SAP a Oracle
- Interná komunikácia ohľadom nezrovnalosti v cudzom jazyku

Požadujeme

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:

- Máš ukončenú VŠ
- Vieš pracovať v programe EXCEL na úrovni pokročilý
- Máš nejakú administratívnu skúsenosť, ideálne v oblasti logistiky alebo fakturácie
- Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2
- Preferuješ prácu v administratíve
- Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home Office

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3418969  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1250 € (+ prípadné ďalšie odmeny)