Chceš dozerať na dáta v logistike? Staň sa špecialistom v logistike (Ref. č.: 1-26-30369/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Máš chuť pracovať v logistike, ale preferuješ prehľadávanie dát v systémoch? Na tejto technickejšej pozícií budeš sledovať transformáciu logistických dát medzi SAP a Oracle, porovnávať správnosť cenníkov, kontrolovať dáta v systéme SAP.

Tvojou náplňou práce bude:

- Sledovanie správnej transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
- Zisťovať prečo vznikla chyba pri transformácií dát
- Riešenie systémových chýb v cenníkoch
- Porovnávanie cenníkov a ich správnosť
- Komunikovať s novým špedičným partnerom ohľadom fungovania objednávok

Požadujeme

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:

- Máš ukončenú VŠ, ideálne v oblasti nákupu, logistiky, fakturácie
- Vieš pracovať v programe EXCEL na úrovni pokročilý, ale ak vieš VBA bude to tvoja výhoda
- Máš aspoň ročnú skúsenosť s databázami, ideálne v medzinárodnom prostredí
- Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2
- Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home Office

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3418968   Dátum zverejnenia: 12.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)