Pracovník do výroby - Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
790 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Už Vás nebaví práca za pásom? Chcete si užívať VOĽNÉ VÍKENDY? Ponúkame Vám možnosť pracovať ako OPERÁTOR pri repase alternátorov.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Demontáž alternátorov
- Povrchové opracovanie čistiacimi prípravkami
- Testovanie funkčnosti výrobkov
- Obsluha jednoduchých zariadení (brúska, pieskovačka, práčka)

Pracovná doba 8 hodín/deň Pondelok-Piatok
Práca na 2 ZMENY - ranné a poobedné

Požadujeme

Úspešný kandidát/kandidatátka je:

- Manuálne zručný a fyzicky zdatný
- Schopný pracovať v stoji
- Zodpovedný a spoľahlivý

UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEPOSKYTUJEME - potrebné zabezpečiť si samostatne

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé benefity:

- Bonus za odporučenie nového zamestnanca
- Možnosť parkovania v stráženom areáli
- Zabezpečený pitný režim
- Vianočný večierok

Informácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3416457  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)