Mzdová účtovníčka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Grafton hľadá pre svoje interné finančné oddelenie skúseného mzdového účtovníka / účtovníčku.

Niekoho, koho by tešila táto náplň práce:

- komplexné mzdové účtovníctvo pre zamestnancov na dočasné pridelenie
- spracovanie miezd pre interných, leasingových zamestnancov na pracovný pomer a dohodárov
- spracovanie prihlášok a odhlášok zamestnancov,
- kontrola kompletnosti vstupnej a výstupnej dokumentácie zamestnancov a ich následná správa,
- spracovanie a objednávanie stravných lístkov pre zamestnancov,
- spracovanie PN-iek, ich zasielanie do sociálnej poisťovne,
- spracovanie ročného zúčtovania dane,
- komunikácia s príslušnými úradmi, sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, štatistickým úradom, daňovým úradom,
- zadávanie všetkých údajov do evidenčného a mzdového systému spoločnosti,
- príprava podkladov pre fakturáciu klientom,
- spracovanie reportov podľa požiadaviek klientov a manažérov spoločnosti,
- komunikácia s klientmi a zamestnancami spoločnosti.

Požadujeme

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritériá:
- prax v mzdovom účtovníctve minimálne 2 roky
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s prípravou podkladov a spracovaním miezd
- Znalosť príslušnej legislatívy
- Znalosť Anglického jazyka na základnej úrovni
- Užívateľská úroveň MS Office
- Analytické a logické myslenie
- Spoľahlivosť, precíznosť
- Komunikačné zručnosti
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť zvládať aj záťažové situácie

Benefity

Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti... ale kto to dnes o sebe nehovorí, však? :)

V čom však vynikáme? Je to náš interne nazývaný "Grafton spirit" - v Graftone sme jednoducho radi spolu, baví nás to, čo robíme a chceme to robiť najlepšie ako sa dá.

A čo viac?

U nás žiadne táckarne. Na obed s kolegami si zájdete do niektorej z reštaurácií v centre mesta. Na každý pracovný deň od nás dostanete stravné lístky.

Výbornú čerstvo pomletú kávičku si však radšej vychutnávame v našej kuchynke rovnako ako aj ostatné bezodné nápoje.

Vitamíny po celý rok vám dodá ovocie do práce. Vždy iné a starostlivo vybrané.

Ak by ste napriek tomu marodili, môžete využiť 2 dni plateného zdravotného voľna (sick days) na preliečenie.

Záleží nám na tom, aby sa naši kolegovia neustále vzdelávali. Náš tréningový plán je pripravený tak, aby ste v každej fáze vášho rozvoja dostali potrebný balík školení, tréningov, praktických workshopov. Najnovšie znalosti o trendoch v zo sveta HR si prinášame konferencií. Podporujeme aj jazykové vzdelávanie príspevkom na jazykové kurzy podľa vášho výberu.

Po dni plnom stretnutí s kandidátmi, komunikáciou s klientmi dobre padne relax v niektorom z fitiek, plavární, wellness centier, ktoré využívame v rámci športového benefitu.

Pracujeme s plným nasadením, ale rovnako si aj užívame naplno napríklad aj na našich chýrnych teambuildingoch. Príležitostí byť spolu po práci je však aj počas celého roka veľa.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3396307  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny