Stavbyvedúci (vodné stavby)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Preferujete v staviteľstve vodné stavby? Máte skúsenosti na pozícii stavbyvedúceho? Viedli ste tím ľudí? Ak sú Vaše odpovede kladné, tak potom Vám náš klient ponúka jedinečnú príležitosť rozvíjať naďalej tieto skúsenosti na pozícii STAVBYVEDÚCI (Vodné stavby).
Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za realizáciu zverenej stavby, sledovanie a dodržiavanie harmonogramu zverených prác
- Komunikácia so subdodávateľmi, zabezpečenie objednávok materiálového vybavenia
- kontrola dodaného materiálu a následná fakturácia
- Koordinácia, plánovanie postupu prác so zákazníkom
- Odovzdanie a zaškolenie zákazníka

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Prax v oblasti výstavby kanalizácií resp. vodohospodárskych objektov výhodou
- Skúsenosť s vedením tímu zamestnancov (montérov)
- Schopnosť čítať a orientovať sa v projektovej dokumentácii
- Základnú znalosť AutoCAD
- Schopnosť koordinácie subdodávateľov, dodávok materiálov na projekt
- Vodičský preukaz sk. B

Benefity

- Práca v prosperujúcej spoločnosti
- Auto aj na súkromné účely
- Školenia
- Rôzne druhy firemných akcií, výlety, výstavy a iné
- Príjemné pracovné prostredie
- 13. a 14. plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=stavebnictvo-a-reality
ID: 3391801  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)