Hlavný účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pracovná náplň:
- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- Kompletizácia a spracovanie uzávierok na mesačnej a ročnej báze
- Príprava výkazov (Súvaha, Výkaz ziskov a strát)
- Zodpovednosť za hlavné uzávierky
- Reporting
- Spolupráca s auditormi, daňovými a bankovými subjektmi

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Výborná znalosť anglického jazyka podmienkou
- Prax vo vedení komplexného účtovníctva minimálne 2 roky podmienkou
- Skúsenosť so SAP-om výhodou
- Profesionálny prístup a zodpovednosť

Benefity

- Zázemie stabilnej úspešnej spoločnosti
- Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3389169  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)