Samostatný referent obchodného oddelenia privítame ťa asap !

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1050 EUR/mesiac, od 800 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Máš rád ľudí, komunikáciu, proaktívny prístup k práci, si technický typ a rád pridáš kúsok svojej kreativity do denných aktivít? Chceš pracovať naplno a multitasking je pre teba viac výzva ako povinnosť? Potom je tu príležitosť pre teba uplatniť svoje zručnosti a kvality v stabilnej spoločnosti a denne pracovať v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve.
Môžeš byť aj čerstvý absolvent VŠ, ak si počas štúdia aktívne brigádoval na oddelení logistiky alebo nákupu, prípadne vykonával administratívne činnosti a komunikval s ľuďmi.

Pracovná náplň:
- Koordinácia a komunikácia s členmi obchodného oddelenia a materskou spoločnosťou
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi, riešenie ich dopytov, reklamácií, poradenstvo
- Spolupráca pri príprave cenových ponúk
- Komunikácia s oddelením IT a materskou spoločnosťou
- Riadenie logistických procesov
- Kooperácia s členmi tímu
- Denná komunikácia v cudzom jazyku
- Priama e- mailová komunikácia
- Ostatné súvisiace činnosti na obchodnom oddelení

Požadujeme

- Min. SŠ vzdelanie s maturitou
- Vodičský preukaz - aktívny vodič
- Technicky zdatný
- Prax v administratíve, obchode, marketingu, prípadne v podobnom prostredí vítaná
- AJ alebo NJ komunikatívna úroveň (slovom aj písmom)
- Znalosť MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
- Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ, odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
+ 13. plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 3363412  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1050 EUR/mesiac, od 800 EUR/mesačne + ďalšie odmeny