Zvárač - Dunajská Streda

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Ste z DUNAJSKEJ STREDY alebo blízkeho okolia a máte prax so zváraním? Využite príležitosť pracovať ako ZVÁRAČ a pošlite nám svoj životopis.

Náplňou Vašej práce bude:

- Čítanie technických výkresov
- Zváranie pomocou CO2 a pomocou elektródy
- Elektromontérská práca

2-ZMENNÁ PREVÁDZKA: Ranné a poobedné zmeny (6.00-14.30, 14.30-23.00)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Certifikát na zváranie s CO2
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Vyhláška minimálne §22
- Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:

- Zabezpečená strava formou obedov a večerí
- Ročný bonus
- Vianočný bonus
- Nadštandardné príplatky za prácu nadčas počas víkendov a sviatkov
- Rôzne firemné aktivity

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3341762  Dátum zverejnenia: 21.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac