Vodič ! skup.C ! Nová spoločnosť v Nitre! (Ref. č.: 2-21-29709/PF)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Náplň práce

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu Vodiča s VZV + vodičským oprávnením skup. C

- Ovládanie mostového žeriavu ( joystickom)
- Ovládanie hydraulickej ruky
- Nakladanie / Vykladanie tovaru
- Kontrola hmotnosti nákladu
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
- Riešenie ad hoc situácií
- trojzmenná prevádzka
- 8 hod pracovná doba ( Po- Pi)
- školenia
- možnosť prejsť do interného stavu

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- vodičský preukaz skup. C- nutný
- zodpovedný prístup
- prax na danej pozícii

Benefity

- 13ty plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3332760   Dátum zverejnenia: 12.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.