SAP CRM Application Support (Ref. č.: 1-10-29082/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Náplň práce

Analyzuj, rieš problémy, pomáhaj užívateľom! Budeš pracovať v technologickej spoločnosti a podporovať interné aplikácie v medzinárodnom prostredí.

Náplň práce:
- 1st line podpora pre užívateľov: prijímanie ticketov s technickými problémami
- analýza a riešenie problémov na úrovni L2
- podpora užívateľov ohľadom SAP CRM a SAP C4C
- komunikácia so zahraničnými používateľmi
- podpora najmodernejších SAP platforiem

Požadujeme

- skúsenosť s IT/aplikačným supportom
- skúsenosť so SAP SD
- skúsenosť so supportom pre nejaký CMR systém
- aktívna znalosť angličtiny

Benefity

- účasť na konferenciách
- finančný príspevok na vzdelávanie
- jazykové kurzy
- 5 dovolenky navyše
- preplácanie nadčasov
- flexibilný pracovný čas

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3330637   Dátum zverejnenia: 8.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.