Komoditný nákupca

Miesto práce
Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
dohodou

Vyznáte sa vo VÝROBNOM NÁKUPE napríklad PLASTOV alebo KOVOV, ktoré vstupujú do výrobného procesu? Ak áno, určite Vás zaujme pracovná pozícia KOMODITNÝ NÁKUPCA.

Vašou náplňou práce bude:

- Určovanie nákupných stratégií
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Spoupráca s tímami nákupcov
- Nákup priamych materiálov do výroby
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Kontrola včasného dodania materiálu do výroby
- Strategická podpora výrobného závodu v oblasti nákupu danej komodity
- Komunikácia s výrobu a plánovaním
- Práca so SAP, reporting

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
- Prax v nákupe priemyselných komodít
- Prax v nákupe priameho alebo nepriameho materiálu
- Skúsenosti v oblasti výroby vykurovacej techniky VEĽKOU VÝHODOU
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
- Znalosť SAP VÝHODOU

Benefity

13ty a 14ty plat
tyzden dovolenky navyse
prispevok na DDS - cca 20€
prispevok na jazykove vzdelavanie

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3314408  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.