Hlavný účtovník pre Slovensko (maloobchod) (Ref. č.: 1-11-29287/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2100 - 2500 EUR/mesiac

Náplň práce

Komplexná účtovná pozícia pre všetkých, ktorí si trúfajú byť zodpovední za účtovníctvo niekoľkých maloobchodných predajní na Slovensku vrátane výpočtu a účtovania miezd

Komplexné účtovníctvo podľa slovenských štandardov vrátane miezd (podklady k mzdám pripraví HR asistent)
Kompletné zastrešenie uzávierky
Reporting na štatutárneho účtovníka
Daňová agenda vrátane prípravy daňového priznania
Vypracovanie ad hod analýz pre kolegov v ostatných krajinách
Controlling vrátane prípravy rozpočtu a finančného plánovania

Požadujeme

Ak spĺňaš nasledovné, si zaručene vhodný kandidát.

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2 - komunikácia s Britániou, hlavný controller aj účtovník sú angličani
- min. 3 roky účtovania podľa SAS (slovenských účtovných štandardov)
- komplexná znalosť princípov podvojného účtovníctva
- kalkulácia a spracovanie miezd
- samostatnosť na vysokej úrovni (na Slovensku nemáte šéfa) schopnosť sa správne rozhodovať
- skúsenosti z controllingu - výhodou
- komunikatívnosť a prezentačné skúsenosti
- ideálny nástup ASAP - veľká výhoda

Benefity

Najväčším benefitom je robiť slovenské účtovníctvo v medzinárodnom prostredí, nestratíš angličtinu, lebo ju budeš používať denne. Samozrejmosťou je prehodnocovanie platu a ročné bonusy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3285418   Dátum zverejnenia: 12.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2100 - 2500 EUR/mesiac