Zákaznícky servis s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 EUR/mesiac

Máte tímového ducha a radi poskytujete zákaznícky servis? Máte príležitosť pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti v príjemnom prostredí.

Vašou náplňou práce bude:

- Spracovanie objednávok zo zahraničia
- Veľmi úzka spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- Denná komunikácia v nemeckom a anglickom jazyku
- Komunikácia s klientom
- Práca s interným systémom SAP

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Nemecký a Anglický jazyk aktívne slovom i písmom
- Prozákaznícky prístup
- Komunikatívnosť
- Tímový duch

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť a pekný balíček zamestnaneckých benefitov:

- 13. plat
- Príspevok na dochádzanie
- Možnosť relokačného bonusu
- Dovolenka nad rámec zákona po prvom odpracovanom roku
- Rôzne kultúrne a športové aktivity
- Možnosť kariérneho rastu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi
ID: 3266149  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1500 EUR/mesiac