Si skúsený JAVA Developer,chceš dostať dobre zaplatené a cestovať po svete?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 4500 EUR/mesiac

Máš chuť cestovať po svete, používať tie najnovšie technológie, užívať si bývanie v luxusných hoteloch a ešte pri tom dostať naozaj dobre zaplatené? Ak máš pokročilé skúsenosti s JAVA vývojom tak potom hľadáme práve teba!

Čo bude tvojou náplňou práce ?

- písanie testovateľných a účinných znovu použiteľných kódov
- navrhovanie a implementácia zaujímavých aplikácií a spolupráca na backende aj frontende
- riešenie problémov týkajúcich sa kritických služieb a automatizácie, aby sa zabránilo opakovaniu s problémov
- podpora pre procesy

Požadujeme

Okrem toho, že chceš v práci cestovať a ovládaš programovanie v JAVA, Python alebo NodeJS, bolo by dobré keby si mal aj tieto schopnosti:

"mandatory" skills :
- mať plynulú angličtinu (cestovanie, komunikácia s klientami..)
- ochota cestovať v rámci pozície (cca 20%)
- pochopenie asynchrónneho programovania a jeho zvláštností a riešení
- skúsenosti s administráciou systémov Linux (aspoň základy)
"nice to have" skills :
- skúsenosti s konfiguráciou infraštruktúry a nástrojmi Puppet, Ansible, Chef, Fabric, Terraform
- pracovné znalosti Docker, Kubernetes, Openshift, Clouldoundry

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme. Možnosť cestovať do vyspelých krajín a pracovať s najnovšími technológiami.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3245768  Dátum zverejnenia: 17.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 - 4500 EUR/mesiac