Údržbár testovacích zariadení - elektro - vhodné pre absolventov!

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle šikovného ÚDRŽBÁR TESTOVACÍCH ZARIADENÍ - ELEKTRO

Náplňou práce uchádzača bude:

- Vykonávanie údržby elektrických testerov
- Navrhovanie vylepšenia testerov, aby sa zredukoval čas testovania a aby sa zredukoval čas údržby
- Zaznamenávanie jednotlivých údržbárskych zásahov
- Vykonávanie preventívnej údržby testerov podľa plánu údržby

Požadujeme

Požadujeme:

- Stredoškolské vzdelanie (elektrotechnické)
- Prax vo výrobe na pozícii elektrotechnik / údržbár - výhodou
- Platná vyhláška - § 21

Benefity

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3242800  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.