Inžnier kvality (príležitosť aj pre juniorov) (Ref. č.: 5-30-27713/PF)

Miesto práce
Ilava, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 2000 EUR/mesiac

Náplň práce

"INŽINIER KVALITY".

Náplň práce:

- Reklamácie
- Riadenie procesu námietok podľa zákazníckych a interných procedúr
- Pravidelné preskúmanie výkonnosti kvality v zhode so stanovenými cieľmi kvality
- Rozbor reklamovaných komponentov, účasť na zlepšení a hodnotenie efektivity opatrení
- Vykonávať testy spoľahlivosti a merania
- Podporovať nové projekty a sledovať udalosti v predsériovej výrobe.
- Vykonávať činnosti neustáleho zlepšovania vedúce k spokojnosti zákazníka
- Dodržiavanie procesov kvality v súlade s ISO/TS 16949
- Riadiť PPAP a APQP zákazníka a dodávateľa,
- Starať sa o zverenú dokumentáciu, reporting

Požadujeme

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- pro-zákaznícka orientácia
- znalosť QMS štandardov (ISO, TS, VDA,)
- znalosť nástroj kvality (APQP, FMEA, SPC,)
- interný auditor IATF 16949:2016 (pred tým ISO TS 16949)
- anglický jazyk - technická slovná zásoba

Benefity

- flexibilný pracovný čas
-13. plat, štvrťročné odmeny, motivujúci sociálny program
- relokačný príspevok, prípadne dopravu pre mimoregionálnych kandidátov
- príspevok na letnú dovolenku
- relaxačné a zdravotné poukážky
- príspevky na vzdelávanie
- možnosť kariérneho postupu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3235850   Dátum zverejnenia: 7.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 2000 EUR/mesiac