Hľadáme šičky - práca v sede, bez nočných zmien, aj bez praxe, priamo v ke

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach momentálne hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR/KA ŠITIA.

NÁPLŇ PRÁCE:
- šitie resp. dokončovacie práce vo výrobnom procese
- vizuálna kontrola
- práca v sede

Požadujeme

Pozícia si nevyžaduje skúsenosti, stačí chuť pracovať a učiť sa.

Očakávame :
- manuálnu zručnosť
- ochotu pracovať v 2 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní)
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosť so šitím výhodou

Benefity

- odmena za dochádzku a výkon
- príspevok na cestovné
- ďalšie príplatky podľa konkrétnej pozície
- odmeny za prácu cez víkend
- stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
- práca v stabilnej spoločnosti
- komplexný proces zaškolenia
- čisté, príjemné prostredie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3219878  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.