Vedúci montáže

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou

Máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti? Viedli ste už tím výrobných pracovníkov? Hovoríte Anglicky?
Potom je táto ponuka určená pre Vás:

Vašou náplňou práce bude:

- príprava podkladov pre vytvorenie plánu výroby
- koordinácia práce výrobných tímov a monitorovanie plnenia týždenného plánu výroby
- návrh riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, zníženie výrobných nákladov a zlepšenie pracovného prostredia
- komplexné riadenie výrobného tímu
- plánovanie a rozdeľovanie pracovníkov na jednotlivé výrobné operácie za účelom splnenia týždenného plánu výroby
- príprava výroby a záznam požadovaných údajov
- denná registrácia vyrobenej produkcie
- kontrola vykonávania predpísaných denných skúšok na výrobných zariadeniach
- kontrola dodržiavania výrobného procesu a správneho používania výrobných, resp. kontrolných zariadení
- tréning nových pracovníkov, resp. preškolenie existujúcich pracovníkov v prípade zmeny výrobného procesu
- zabezpečovať kontrolu produkcie po nových pracovníkoch
- kontrola používania predpísaných osobných ochranných pracovných prostriedkov
- kontrolovať realizácie plánov bežnej a mimoriadnej údržby pre výrobné linky
- sledovať KPI

Požadujeme

- skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom alebo elektrotechnickom priemysle
- skúsenosť s vedením väčišho tímu
- všeobecné technické znalosti
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- znalosti z oblasti pneumatiky a mechaniky VÝHODOU
- skúsenosti so systémami 5S, Six Sigma, FMEA, LEAN
- základná znalosť Zákonníka práce
- vodičský preukaz typu B

Benefity

- flexibilný pracovný čas
- 13. plat
- bonusy a príplatky nad rámec Zákonníka práce
- odborný rast a vzdelávacie aktivity
- stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3219414  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.