Stavebný pracovník - športové stavby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 EUR/mesiac

Špecializovaná stavebná spoločnosť hľadá pracovníkov na pomoc pri realizácii športových stavieb.

Vašou náplňou práce bude:

- Výstavba športových stavieb
- Manuálne práce

Pracovná doba je Pondelok-Piatok od 7:00-17:00 hod.
Výkon práce je Bratislava a okolie.

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Manuálna zručnosť
- Vodičský preukaz sk. B
- Znalosť štruktúry materiálov (napr. betón, štrk, kameň, a pod.

Zabezpečená doprava služobnými autami na pracoviská mimo Bratislavu

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé benefity:

- 13. plat
- Ročné bonusy v maximálnej výške 1-mesačnej mzdy v závislosti od plnenia cieľov spoločnosti
- Služobné auto k dispozícii

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 3215809  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 EUR/mesiac