AP Accountant pre nemeckú spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 EUR/mesiac

Nová príležitosť pre skúsených a šikovných ľudí. Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaných uchádzačov do nového tímu na pozíciu AP účtovník.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za účtovné uzávierky
- Kontrola účtov
- Účtovanie došlých faktúr
- Sledovanie faktúr a riešenie prípadných omeškaných platieb
- Rekonsiliácia bankových účtov
- Spravovanie dát v systéme SAP
- Analýzy
- Pravidelná príprava reportov

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- 2,5 ročná prax v účtovníctve na obdobnej pozícii
- Aktívna znalosť Anglického jazyka
- Práca so systémom SAP veľkou výhodou
- MS Office - pokročilý
- Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učit

Benefity

Vedenie tejto spoločnosti je známe svojou otvorenou komunikáciou a príjemným vystupovaním. O svojich zamestnancov sa príkladovo stará, pozerá na rozvoj jednotlivých členov a ponúka im rôzne množstvo finančných aj nefinančných benefitov.
Veríme, že Vám spoločnosť po predstavení bude rovnako sympatická ako nám a iným kandidátom, ktorí sa už v spoločnosti zamestnali a pochvaľujú si nielen nadriadených, ale aj pracovné prostredie a veľmi profesionálny výber kolegov.

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na [email protected]

Not fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 100 EUR voucher! For more information please contact me: [email protected]

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3207376  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1500 EUR/mesiac