Senior PL/SQL developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2700 EUR/mesiac

Si Senior PL/SQL developera a chceš technologicky rásť? Chceš predať svoje znalosti juniornejším kolegom v tíme?

Náplň práce:
- navrh, vývoj a testovanie databázových programov
- vedenie tímu
- re-design existujúcich programov
- návrh relačných modelov pre malé a veľké aplikácie
- interakcia s internými a externými klientmi

Požadujeme

Požiadavky:

- skúsenosť s vývojom databázy (Oracle/ PL/SQL)
- skúsenosť s prácou na rozsiahlych, komplexných systémoch
-- skúsenosť s architektúrou, dizajnom a vývojom dát
- základné znalosti databázovej architektúry Oracle
- silné komunikačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka rôznorodú škálu benefitov:
- platené nadčasy
- kompenzácia platu počas PN nad rámec zákona
- extra sick days
- cafetria systém - finančný budget na šport, kultúru,vzdelávanie, zdravotné náklady či cestovanie
- špičkové tréningy
- kariérny poradca/psychológ, ktorý vás nasmeruje k rozvoju
- veľa zábavy na rôznych spoločenských a športových podujatiach

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3194651  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2700 EUR/mesiac