SW engineer - práce na zajímavých projektech, uvítáme také absolventy

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Jsi absolvent, ale můžeš se pochlubit prací na zajímavých projektech? Umíš programovat a láká Tě vize být u zrodu něčeho velkého? Možná že už máš nějakou praxi v programování a nejsi žádný benjamínek, máš rád další výzvy a chceš být náležitě za svůj výkon oceněn? Ať tak či tak, dveře máme otevřeny pro všechny pohodáře a nadšence se zkušenostmi a zájmem o programování a zájmem o práci ve velmi atraktivní společnosti.
Pošli nám své CV a dozvíš se daleko více!!!

Náplň práce:

* vývoj modulů pro vývojové prostředí
* vývoj prostřední pro vizuální programování
* vývoj cloudových služeb

Požadujeme

* VŠ vzdělání v oboru Informatika, Elektro
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* znalost v oblasti programování se zaměřením na: C/C++ nebo Java aplikace a knihovny
* znalost webových technologií se znalostí JavaScript, CSS, PHP, .NET,

ASM programování a testování SW
* znalost LINUX
* znalosti v oblasti algoritmů
* znalost ARM/Neon je výhodou
* flexibilita, ochota cestovat

Benefity

* atraktivní platové ohodnocení
* pomoc při řešení bytové otázky (příspěvek na bydlení)
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na dojíždění
* využití sportovních zařízení
* jazykové kurzy na pracovišti
* široká škála podnikových benefitů a bonusů

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3170161  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.