Sales officer with Englih and German

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Toto je príležitosť zamestnať sa na obchodno-technickej pozícii v stabilnej výrobnej spoločnosti a stať sa členom medzinárodného tímu orientovaného na podporu zahraničného zákazníka.

Náplň práce:

- Vystavovanie cenových ponúk pre zákazníka v rámci zadefinovaných právomocí
- Zadávanie zákazníckych požiadaviek / zmien / aktualizácií do systému
- Kalkulácie cien jednoduchých produktov podľa požiadaviek zákazníka
- Zákaznícky servis (vrátane prijímania reklamácii, informovania zákazníka o stave objednávky a pod.)
- Sledovanie spätných väzieb od zákazníkov za účelom zlepšenia procesov
- Participácia na projektoch v spolupráci s ďalšími závodmi spoločnosti vo svete
- Vytváranie špecifických reportov na základe požiadavok obchodného oddelenia

Požadujeme

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- 1-2 roky skúseností v oblasti zákazníckeho servisu, cenotvorby (orientácia na zahraničného zákazníka)
- Skúsenosti na obchodno-referentskej pozícii - veľkou výhodou
- Plynulá komunikácia v NEMECKOM JAZYKU - podmienkou
- Mierne pokročilá komunikácia v ANGLICKOM jazyku - podmienkou
- Výborný MS Office (pokročilý MS Excel)
- Technické myslenie a motivácia učiť sa
- Tímový hráč
- Orientácia na detail

Benefity

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba
- Vouchery na nákup produktov a služieb

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia- Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=engineering
ID: 3134094  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.