Contact center agent (nemecký jazyk)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máš pocit, že poskytuješ zákaznícky servis tak, že nechávaš ostatných ďaleko za sebou- Máš potrebné skúsenosti, ale chýba Ti prostredie, kde by si sa mohol realizovať-
Ak máš pocit, že Slovensko je ti malé, pošli nám životopis a budeš mať príležitosť zaučiť sa v zahraničí a budovať vzťahy s klientmi na celom svete.
Pomôž využitím svojich schopností tejto medzinárodnej firme, o ktorej kvalitách Ti radi povieme viac na osobnom stretnutí.

Náplň práce:

- Aktívne využitie nemeckého jazyka
- Podpora pre účtovnícke a objednávkové oddelenie
- Komunikácia s klientmi ohľadom nezrovnalostí týkajúcich sa faktúr, platieb, objednávok
- Dohľadávanie informácií v interných systémoch, databázach

Požadujeme

Požiadavky na úspešného uchádzača:

- Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- Proklientsky orientovaný
- Dynamický a proaktívny
- Skúsenosť z call centra, zákazníckou podporou, komunikáciou so zákazníkmi výhodou
- Motivácia učiť sa nové veci (na všetko potrebné budeš zaškolený)
- Zdvorilá komunikácia so zákazníkom je pre teba samozrejmosťou

Benefity

Benefity:

- Možnosť úvodného školenia na centrále v Nemecku – školenia plne hradené
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné benefity podľa dosiahnutých výsledkov a hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Máte k dispozícii 1 – 2 „sick days“ - v prípade, že sa necítite dobre, môžete pokojne zostať doma
- Rýchly výberový proces
- Vyvážený osobný život s pracovným - minimálne nadčasy

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia- Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=absolventi
ID: 3104942  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.