Konštruktér (Česká republika)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Máte vyštudovanú vysokú školu technického smeru, baví ťa konštrukcia a komunikácia v angličtine ti nerobí problém? Ak áno, tak využi možnosť nabrať cenné skúsenosti do tvojho životopisu na pozícii KONŠTRUKTÉR.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Konštruovanie mechanických častí strojov a zariadení v CAD
- Tvorba výrobnej dokumentácie k strojom
- Navrhovanie nových technických riešení a ich štandardizácie
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Technická podpora projektov vo fáze vzoriek

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie konštrukčného smeru
- Znalosti v oblasti mechanickej konštrukcie
- Schopnosť práce v tíme, samostatnosť a spoľahlivosť
- Znalosť Inventoru výhodou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Benefity

- kvalitné zaškolenie
- vzdelávací program
- bonusový systém (13. plat, výkonový, dochádzkový)
- príspevok na bývanie
- iné výhody, prezentované na pohovore

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2831137  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.