Obchodný manažér pre oblasť gastronómie (stravovanie, catering)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Na tejto pozícii môžete rozvíjať svoje skúsenosti a obchodnícke zručnosti. Pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti cateringu a stravovacích služieb hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBCHODNÝ MANAŽÉR.

Pracovná náplň:

- Plnenie obchodných cieľov na základe ročného plánu
- Vyhľadávanie a aktívna akvizícia potenciálnych klientov
- Sledovanie a analýza trhu
- Príprava prezentácií a zmlúv s cieľom uzatvorenia kontraktov
- Vedenie projektových tímov
- Analýza potrieb klientov
- Dodržiavanie predpisov BOZP

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosti s B2B predajom minimálne 4 roky
- Skúsenosti s predajom služieb
- Pozitívny vzťah ku gastronómii
- Skúsenosti s tendrami sú výhodou
- Vytrvalosť
- Profesionálne, reprezentatívne vystupovanie
- Obchodnícky duch, akvizičné skúsenosti
- Vodičský preukaz
- Ochota cestovať v rámci Slovenska

Benefity

- Služobný automobil
- Služobný telefón
- Motivujúci fixný plat + provízie
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť home office

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2829040  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.