Koordinátor údržby

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii: "KOORDINÁTOR ÚDRŽBY".

Náplň práce:
- pripravuje krátkodobú aj dlhodobú preventívnu údržbu a plány opráv
- zodpovedá za mechanickú údržbu nevýrobného vybavenia
- zabezpečuje, aby stroje a vybavenie pracovali na plný výkon a spĺňali bezpečnostné a kvalitatívne požiadavky
- pripravuje návrhy projektov údržby a riadi realizáciu schválených projektov
- špecifikuje, vyberá a objednáva originálne alebo alternatívne súčiastky, náradie, náhradné diely a materiály
- dohliada na náklady údržby, predovšetkým na súčiastky, hodiny odpracované zamestnancami a pripravuje hlásenia
- sleduje sklad zásob náhradných dielov a vykonáva inventúry
- riadi zamestnancov údržby (6-7ľudí) a vedie kompletnú evidenciu o činnosti pracovnej skupiny
- vyhodnocuje a sleduje kľúčové ukazovatele oddelenia

Požadujeme

- technické vzdelanie
- skúsenosť na obdobnej pozícii v strojárskej spoločnosti
- schopnosť prinášať inovatívne riešenia
- skúsenosti s vedením tímu
- vhláška § 22 - výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 2826189  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.