Absolventi s nemčinou - pozor!

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Si mladý a hľadáš uplatnenie na trhu práce?
Dokážeš sa dohovoriť po nemecky?

Využi príležitosť uplatniť sa v medzinárodnej výrobnej spoločnosti na pozícií DISPONENT LOGISTIKY a rozbehnúť svoju kariéru!

Náplň práce:

- Zodpovednosť za komunikáciu s prideleným zákazníkom
- Príjem a evidencia objednávok
- Komunikácia s výrobou, plánovaním a skladom ohľadne možnosti dodávok
- Zabezpečenie prepravy - objednávka prepravy, sledovanie priebehu dodávky, komunikácia s prepravcom
- Riešenie prípadných reklamácií a nezrovnalostí
- Tvorba dodacích listov a exportných dokumentov
- Hodnotenie prideleného portfólia dopravcov
- Ad hoc požiadavky na oddelení logistiky

Čo môžete získať?
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti
- Možnosť zlepšovania jazykových znalostí vďaka ich dennému použitiu
- Byť súčasťou priateľského a otvoreného tímu logistov vo firme, ktorá funguje na rodinných princípoch
- Možnosť rásť čo do šírky kompetencií

Požadujeme

Hľadáme kandidáta, ktorý:

- má SŠ alebo VŠ vzdelanie, logistika vítaná
- dokáže komunikovať v nemčine (iný jazyk výhodou)
- je otvorený, priateľský, má dobré komunikačné zručnosti a chuť sa ďalej učiť.

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2826081  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.