Špecialista technickej podpory výroby/plánovač výroby

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii ŠPECIALISTA TECHNICKEJ PODPORY VÝROBY/PLÁNOVAČ VÝROBY!

Náplň práce:

- Plánovanie výroby pridelených skupín produktov
- Sledovanie a kontrola správnosti procedúr vo výrobe, ich usmerňovanie
- Trénovanie výrobných pracovníkov za účelom dosiahnutia maximálneho výkonu a kvality práce
- Komunikácia s oddeleniami kvality, nákup, výroby, logistiky
- Evidovanie a trekovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
- Riešenie/komunikácia vzniknutých problémov v oblasti plánovania a výroby ( neskorá dodávka, odstávka linky, nedostatok materiálu atď.)
- Denná komunikácia s materským závodom v anglickom jazyku

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Skúsenosť ako plánovač výroby, majster výroby, pracovník technickej prípravy výroby
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť programu ERP veľkou výhodou
- Ochota byt denne v úzkej interakcii s výrobou

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
ID: 2809991  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.