Obchodný manažér - drogistický tovar

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou

Ste skúsený obchodník? Pohybujete sa v oblasti FMCG, konkrétne v oblasti drogistického tovaru ?
Ponúkame vám príležitosť využiť svoje skúsenosti na pozícii Obchodného manažéra.

Vašou náplňou práce bude:

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na zverenom trhu
- udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi
- prezentovanie produktov spoločnosti
- zodpovednosť za celý priebeh obchodu- od vytvorenia objednávky, až po úhradu pohľadávky
- sledovanie pohľadávok
- pravidelný reporting o obchodných výsledkoch
- riešenie reklamácií – dobropisy, príprava a vyhotovenie podkladov
- vypracovanie požiadavky pre plány, marketing a pod.
- účasť na výrobných poradách a iných poradách ohľadom predaja

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
- aktívna znalosť AJ prípadne iného cudzieho jazyka - VEĽKOU VÝHODOU
- znalosti z oblasti predaja spotrebného tovaru, drogéria, medicínsky tovar - VEĽKOU VÝHODOU
- znalosť balíka MS office na pokročilej úrovni
- vynikajúce komunikačné a negociačné zručnosti
- analytické myslenie
- schopnosť tímovej práce
- časová flexibilita

Benefity

Benefity budú vybraným uchádzačom odprezentované na osobnom pohovore.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2749930  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.