Obchodný riaditeľ (SW riešenia/IT oblasť)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Ste skúsený obchodný manažér a orientujete sa v oblasti IT? Máte podnikateľského ducha, nechcete pracovať na niekoho iného, ale bojíte sa skočiť medzi žralokov veľkého IT sveta?

Teraz máte možnosť splniť si podnikateľské ambície pod ochranou úspešnej medzinárodnej značky poskytujúcej SW riešenia na mieru, ktorej úspech na Slovensku by ste začali budovať práve Vy.

Našim klientom je jeden z najväčších systémových integrátorov v Poľsku, ktorý v priebehu minulého roka otváral novú pobočku v Českej republike. Po zastabilizovaní a rozbehnutí novej pobočky holdingu sa spoločnosť rozhodla aplikovať rovnaký obchodný model aj na Slovensko a investovať počas prvých 6 mesiacov 100 000€ (po tejto dobe by pobočka mala začať generovať vlastné zisky). Aktuálne hľadá OBCHODNÉHO RIADTEĽA pre Slovensko, ktorý bude zároveň spolumajiteľom a členom predstavenstva.

Pracovná náplň:
- Prevzatie úlohy spolumajiteľa a získania podielu na spoločnosti prostredníctvom vstupnej investície
- Vybudovanie dcérskej prevádzky spoločnosti na území SR
- Vytvorenie novej platformy klientov a jej rozširovanie
- Zodpovednosť za rozbeh projektového predaja IT riešení na mieru pre získaných klientov
- Zodpovednosť za vývoj a komplexnú integráciu požadovaného IT riešenia
- Úzka spolupráca s technickým riaditeľom (taktiež spolumajiteľom a členom predstavenstva)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosť z oblasti predaja IT riešení minimálne 4 roky
- Perfektnú znalosť anglického jazyka (komunikácia s centrálou, partnermi a zákazníkmi)
- Odvahu a schopnosť samostatne fungovať bez väčšej miery zasahovania "z hora"
- Ochotu finančne investovať do vlastného podnikania

Benefity

Obchodný riadteľ pre Slovensko bude spoluvlasníkom pobočky a zároveň členom predstavenstva. Bude ohodnotený fixným platom, percentami z predaja a samozrejme bude vlatsníkom 15% akcií spoločnosti, z ktorých mu budú prináležať ročne vyplácané dividendy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2746535  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.