DevOps Engineer na vývoj SW riešenia

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 700 EUR/mesiac

Pre nášho klienta hľadáme skúseného DevOps inžiniera, ktorý má skúsenosti so SaaS projektami a automatizáciou a pracoval by v tíme, ktorý sa zaoberá vývojom zdieľaných microservices, ktoré sa ďalej interne využívajú.

Náplň práce:

- vývoj, maintenance a podpora zdieľaných mikroservisov pre SaaS platformu
- definicía a implementácia servisov a automatizácie v DevOps/continuous development prostredí
- monitoring a diagnostika Saas produktov a mikro servisov
- práca v tíme, kde sa využíva Scrum/Kanban metodológia

Požadujeme

- 2+ rokov skúseností na podobnej pozícii
- znalosť PaaS, microservices, serverless architektúry a kontajnerizácie (Kubernetes, Docker, Helm, K8s API a pod.)
- skúsenosti s prácou s Azure
- znalosti aspoň jedného skriptovacieho jazyka: Python, PowerShell, Bash...
- CI/CD, Azure DevOps a Jenkins
- skúsenosti s build technológiami - ideálne node.js, Python alebo .NET apps
Výhodou:
- znalosti programovania

Benefity

- ročný bonus + polročný bonus
- 25 dní dovolenky
- HO podľa dohody
- preplácaná PNka
- 300 eurový príspevok na zdravotné a športové aktivity
- príspevok do 3. piliera
- životné, úrazové a invalidné poistenie
- jazykové kurzy angličtiny a nemčiny

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.