Front-end Developer (ReactJS) - TPP/Freelance & Remote

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac

Pôsobíš ako React developer a zaujímajú Ťa projekty v oblasti machine learning-u? Do malého tímu v medzinárodnej spoločnosti hľadáme Frontendového vývojára, ktorý by sa podieľal na vytvorení komplexného rozhrania na vizualizáciu grafov a časových sérii údajov. Pri svojej práci by ste mali možnosť využívať tie najnovšie technológie.

Náplň práce:

- participácia na vývoji distribuovanej machine learning platformy
- Byť súčasťou celého vývojového life cycle projektu (dizajn, implementácia, testovanie, údržba)
- Complex time-series data querying and pre-processing
- Kontrolovanie navrhnutého kódu a poskytovanie spätnej väzby

Požadujeme

Požiadavky:

- Minimálne 3-ročná skúsenosť s frontendovým vývojom v ReactJS
- Chápenie DevOps
- Vynikajúca znalosť Anglického jazyka na písomnej a komunikačnej úrovni
- Orientácia v Cloud prostredí je výhodou

Benefity

- Kvartálne odmeny
- Možnosť full remote spolupráce
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť práce aj na živnosť/s.r.o.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition