Špecialista/tka vzdelávania zamestnancov s francúzskym jazykom

Miesto práce
Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac

Hovoria o Tebe, že si flexibilný/á, dynamický/á a je na Teba spoľah? Tak to budeš skvelým budúcim členom/kou nášho interného HR tímu!

Pre našich francúzsky hovoriacih kolegov hľadáme kolegu/yňu, ktorý/á zastreší ich vzdelávanie a rozvoj. Nebudeš lektorom/kou, ale koordinátorom/kou a organizátorom/kou.

Náplň práce bude vyzerať teda nasledovne:

- organizácia interných školení pre zamestnancov
- komunikácia s lektormi, ktorí sú za školenia zodpovední
- pridávanie ponuky školení na firemný web
- úzka spolupráca s ostatnými tímami v rámci HR

Požadujeme

Hľadáme kandidáta/tku, ktorý/á:

- hovorí plynulo po anglicky a francúzsky (B2 úroveň)
- je komunikatívny/a, dynamický/á, rád/rada pracuje s ľuďm a má vynikajúce organizačné zručnosti
- skúsenosť s prácou na podobnej pozícií je veľkou výhodou

Benefity

Benefity, ktoré ponúka spoločnosť, sú nasledovné:

- 13. plat
- výkonnostný bonus
- životné poistenie
- sick days
- 5 dní dovolenky navyše
- zľava na firemné produkty

A mnoho ďalšieho!

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.