Product Owner

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Do uznávanej spoločnosti hľadáme človeka na pozíciu Product Owner, ktorý nám pomôže vybudovať platformu pre našich užívateľov v prostredí elektronického obchodu. Ak rád pracuješ na zaujímavých a inovatívnych projektoch a máš skúsenosť s prácou na softvérových platformách, si náš človek.

Náplň práce:

-Vyvíjanie Software platformy pre zákazníkov - Odoo
-Dohadovanie požiadaviek na produkty s obchodnými partnermi
-Plánovanie zoznamu úloh a sprintov
-Vyhodnocovanie výsledkov, rozhodovanie založené na údajoch od užívateľov
-Implementácia zdrojových kódov
-Motivácia a vedenie tímu

Požadujeme

-Skúsenosť so SW vývojom alebo e-commerce alebo SaaS
-Skúsenosť s riadením produktových plánov
-Znalosti v oblasti skladového hospodárstva, predaja alebo účtovníctva sú vítané
-Strategické zmýšľanie orientované na dosiahnutie výsledkov

Benefity

-Full remote
-Nadčas vyplácaný s vyššou sadzbou
-2x denne obedy za 1 euro v centrále spoločnosti / iný variant
-Nákup v našom e-shope za nákladové ceny
-Open-air posilňovňa na streche našej budovy , oddychová zóna
-Členstvo v posilňovniach a rekreačných zariadeniach
-E-learningové kurzy na LinkedIn a Udemy, online certifikácie a konferencie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.