Hľadá sa Project koordinátor

Miesto práce
Topoľčany, Topoľčany, Topoľčany
Termín nástupu
10-12-2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Pre nášho klienta hľadáme skúseného koordinátora/koordinátorku!

Náplň práce:
- Využívanie všetkých zdrojov na vyhľadávanie kandidátov
- Príprava výberových konaní
- Vedenie pohovorov a vyhodnocovanie kandidátov
- Administratívna agenda spojená s nástupom zamestnancov na dočasné pridelenie
- Riešenie dennej HR administratívy
- Aktivity súvisiace s nástupom zamestnanca
- Aktívna komunikácia so zamestnancami na dennej báze
- Príprava podkladov pre mzdy
- Komunikácia s úradmi práce, cudzineckou políciou a inými orgánmi - Agenda súvisiaca s nástupom zamestnanca a administratíva s tým spojená

Požadujeme

Pri výbere vhodného kandidáta sú pre nás nasledujúce schopnosti a zručnosti kľúčové:

- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií
- Znalosť pracovnoprávnej dokumentácie a praktická znalosť Zákonníka práce podmienkou
- Pozornosť na detail - potrebná pri príprave pracovných dokumentov, spracovaní podkladov na mzdy
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Aktívna znalosť ukrajinského jazyka výhodou, nie však podmienkou
- Flexibilita a pracovné nasadenie
- Vodičský preukaz sk.B - aktívny vodič

Benefity

Ponúkame nasledovné BENEFITY:

- Finančné bonusy v závislosti od výkonu a kvality práce - vyplácané na mesačnej, prípadne kvartálnej báze
- Tréningy a školenia, plné úvodné zaškolenie na celú pracovnú náplň
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
- Cafeteria
- a iné...

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition