C++ Lead SW Engineer

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
3 800 - 4 500 EUR/mesiac

Pre nášho klienta, jedného z popredných výrobcov turbín, hľadáme skúseného vývojára softvéru, ktorý by sa pripojil ku globálnemu projektu v rámci IT dizívie spoločnosti.
Vývoj sa týka komplexného projektu na správu, analýzu a monitoring riešení, ktoré spoločnosť vyvíja a implementuje pre svojich zákazníkov.
Staňte sa členom cross-platform tímu, ktorý spolupracuje na vývoji a dodávaní takýchto softvérových riešení.

Náplň práce:
- práca so systémami na kontrolu turbín a príslušným HW
- dizajn, vývoj a testovanie SW komponentov, C++ a C# vývoj na Windows a Linux OS
- účsť na celom životnom cykle produktov
- vytváranie analýza diagramov a metód na vizualizáciu a dokumentáciu servisov
- troubleshooting, bugfixing aj maintenance
- priamy support pre zákazníkov aj zamestnancov vo výrobe/v teréne.

Požadujeme

- vzdelanie v obore computer science, alebo elektrotechnického/mechanického inžinierstva, relevantné (aspoň 5 rokov) skúseností v IT
- skúsenosti s Agile a OOP
- znalosti GIT
- schopnosť samostatnej práce s minimálnyjm dohľadom a kolaborácie s rôznymi zložkami spoločnosti
- skúsenosti s troubleshootingom a debugovaním v produkcii a údržbe systému na rôznych platformách (Windows, Linux)
- dobré znalosti angličtiny (práca s US tímom)

Výhodou:
- skúsenosti s kontrolnými/embedded systémami
- AzureDevOps, C#, Python, network programming (TCP/IP)

Benefity

- extra 5 dní dovolenky
- flexibilný pracovný čas
- možnosť HO/remote
- príspevok do 3. piliera
- životné poistenie
- refferal bonus, dobrovoľnícky deň voľna a iné.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.