Máš recruitment v krvi? Doplň náš tím a buď náš Recruitment Consultant!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
13-01-2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Do nášho nitrianskeho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Recruitment Consultant pre dočasné pridelenie.

Aká bude náplň Tvojej práce:
- vyhľadávanie vhodných kandidátov na zadané alebo získané pracovné pozície (primárne budeš obsadzovať jeden projekt) na pracovný portáloch a na sociálnych sieťach (Linkedln, Profesia, FB, a pod.)
- spracovávanie reakcií kandidátov a tvorba pracovných inzercií
- príprava výberových konaní
- vedenie pohovorov a vyhodnocovanie kandidátov
- prezentácia služieb spoločnosti
- vedenie personálnej administratívy dočasne pridelených zamestnancov
- starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov
- riadenie personálnych projektov v oblasti náborov i poradenstva
- ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce

Požadujeme

Čo od Teba čakáme:

- Skúsenosť so sourcingom a náborom zamestnancov na rôzne typy pracovných pozícií je podmienkou
- Orientácia v oblasti Zákonníka práce výhodou - je fajn, ak máš základný prehľad, všetko ostatné Ťa radi naučíme
- Motivácia pre oblasť HR - predovšetkým pre nábor a vyhľadávanie kandidátov
- Záujem pracovať v dynamickom a rýchlo meniacom sa prostredí
- Chuť komunikovať s rôznymi kandidátmi a byť naozaj komunikačne zdatný– komunikácia s kandidátmi je na dennej báze
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci
- Sebamotivácia, chuť učiť sa a napredovať

Benefity

Čo ponúkame:

- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Podpora jazykového vzdelávania
- Sick days
- Dni dovolenky navyše
- Multisport karta
- Možnosť využitia "home office" po zapracovaní
- a iné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.