Manipulačná práca pre ženy aj mužov

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 050 EUR/mesiac

Náplň práce

Pracuj ako manipulant vo výrobe- ide o nenáročnú prácu pri obsluhe strojov:
- jednoduchá obsluha zváracích strojov,
- strojové zváranie tenkých plechov,
- samostatná práca podľa pracovnej inštrukcie,
- možnosť obhliadky pracoviska na pohovore

Požadujeme

- prax vo výrobe výhodou,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- práca vhodná pre mužov, ženy a absolventov

Benefity

- miesto výkonu práce v Žiline,
- výkonnostný bonus,
- letný a zimný bonus,
- príplatky za každú odpracovanú hodinu.

Kontaktná osoba: Michaela Cvengrošová 0903 407 861

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4180501  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac