Junior-Medior Java Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 4 300 EUR/mesiac

Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:
- vývoj v programovacom jazyku Java+Spring/Spring boot
- práca na začínajúcich projektoch
- kandidát si môže vybrať z projektov, ktorý považuje za najzaujímavejší
- práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty

Tech-Stack
- práca s Docker, Kubernetes, AWS, NoSQL databázy (MongoDB), CI Tools (Jenkins, Travis)

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá skúsenosť v JAVA (minimálne vyžadovaná verzia JAVA 8) podmienkou je predošlá pracovná prax na fulltime
- komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca so zahraničnými tímami

Benefity

- dni voľna navyše
- flexibilné pracovné podmienky
- plne hradená mzda pri práceneschopnosti
- osobnostný a kariérny rast
- dosah na najnovšie školenia, technológie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.