DevOps Engineer

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiac

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti vývoja softvérových riešení hlavne pre nemecký trh, hľadáme skúseného DevOps inžiniera.

Náplň práce:
- Implementácia riešení podľa zákazníckych požiadaviek integrations requested by
- Nasadzovanie updatov and záplat
- Level 2 technická podpora (L3 zastrešujú developeri)
- Využívanie technológií a automatizácie procesov na zníženie rizika vzniku chýb, riešenie vzniknutých technických problémov, "root cause analysis"
- Vývoj softvéru na integráciu back-end systémov
- vytváranie procedúr na riešenie problémov a údržbu

Prácu je možné vykonávať aj z domu, ale kolegovia Vás radi uvidia aj v moderných kancelárskych priestoroch v Košiciach.

Požadujeme

Requirements
- skúsenosti na pozícii DevOps Engineer alebo v podobnej roli
- dorbé znalosti niektorého skriptovacieho jazyka, napríklad Ruby, Python ...
- pracovné skúsenosti s databázami a SQL

Benefity

- Možnosť full remote spolupráce
- Zmluva na dobu neurčitú
- Finančné bonusy (napr. vianočné)
- Preplácané školenia a certifikácie
- Flexibilná pracovná doba
- Celofiremné eventy (teambuldingy, workation)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.