Poradíme Vám?

Java Developer

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 300 EUR/mesiac

Náplň práce

Ponúkame viacero otvorených Java pozícií, pre rôznych klientov z rôznych odvetví od juniorov až po seniorov. Ak je Java to, v čom ste sa našli, a máte skúsenosti s rôznymi verziami a framework-mi, radi by sme Vás spoznali!

Náplň práce:

Komplexné zastrešenie softvérového vývoja

Požadujeme

Poskytujeme široké portfolio projektov vhodné pre juniornejších javistov, ale aj pre skúsených expertov.
Podmienkou je mať minimálne 1,5 ročné part-time skúsenosti, alebo 2 roky full-time.

Benefity

Takmer pri každej z pozícií môžete rátať s benefitmi ako napríklad 90%-100% remote práca, extra dni voľna a mnoho ďalších. Konkrétne benefity Vám budú odprezentované vrámci prezentácie pre širšie vybraté pozície.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4168287  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac