IT Infrastructure Architect

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 800 EUR/mesiac

Do dynamicky sa rozvíjajúcej a zároveň dlhodobo stabilnej spoločnosti hľadáme kolegu s vášňou pre inováciu platobných technológií, debetných a kreditných kariet a so záujmom o bankovníctvo.

Názov: Architekt IT infraštruktúry

Náplň práce:
- návrh a definícia technologických štandardov infraštruktúry IT systémov v súlade s požiadavkami a bezpečnostnou politikou
- definícia architektúry pre monitorovanie s využitím Zabbix, ELK a Grafana
- efektívne využívanie rozpočtu pre IT infraštruktúru
- tvorba a implementácia technickej architektúry pre centrálne BackUp a Storage subsystémi
- prehľad a implementácia aktuálnych trendov a noviniek do IT projektov v rámci spoločnosti
- podieľanie sa na tvorbe stratégie a dosahovaní cieľov
- v prípade potreby – zaškolenie nových kolegov

Požadujeme

Požiadavky:
1.technologické:
- základné poznatky databáz – Oracle, iné poznatky ako MS/My SQL sú výhodou
- OS – AIX/Solaris/Redhat – admin úroveň
- hardverové riešenia – IBM, SUN/Oracle
- virtualizácie – Solaris kontajnery, Docker, Vmware
- znalosť firewallov (ASA, checkpoint)
2.osobnostné:
- analytické myslenie
- vedieť pomenovať a vyriešiť problémy v správnom čase
- angličtina na komunikatívnej úrovni B2

Benefity

Benefity:
- možnosť práce z domu
- dni dovolenky navyše
- multisport kartička
- príspevok do dôchodkového sporenia
- možnosť kariérneho rastu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.