Skladník import (práca v Prešove, 2 zmenná prevádzka)

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
735 - 850 EUR/mesiac

Hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK na oddelenie Importu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zásobovanie výroby materiálom (KANBAN systém)
- príjem materiálu do skladu
- manipulácia a triedenie materiálu
- inventarizácia tovaru
- udržiavanie poriadku v sklade
- práca na VZV

Požadujeme

- SŠ vzdelanie
- platný preukaz na VZV (výhodou), je možné si dodatočne dorobiť na náklady spoločnosti
- skúsenosti na podobnej pozícii skladník, vodič VZV - podmienka
- práca s PC
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Benefity

- práca v kmeňovom stave
- práca bez nočných zmien
- stravné lístky
- bonusy nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na cestovné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.